Eminem a „8 Mile“ scéna, která se nikdy neměla dostat do filmu

Sdílej

Marv vysvětluje, jak šel od bytí navíc ve filmu bytí Eminem je přítel.

Rapper Marv Won z Detroitu byl vybrán jako komparsista do 8 Mile, který byl vydána před 13 lety v neděli (8 listopadu). On dělal titulky, když je DVD pro film byl propuštěn s vymazané scéně představovat ho bojovat Eminem.

Ve scéně, kde probíhá rap battle, Marv Won dává verbální nálož svému protivníkovi. Když dojde na řadu Eminem pouze mumlá do mikrofonu, jako by byl vypnutý. Ve druhém kole, po první části Marv Won rýmech, Eminem nahodí svojí brutální flow proti protivníkovi.

„To, co mnoho lidí neví je, že v těchto částech, kde je pouze vidět, že předvádí pantomimu, doopravdy rapuje,“ říká Marv Won během rozhovoru s MTV. „Jeho mikrofon byl akorát vypnutý. Slyšel jsem, jak rapuje , ale neměl jsem ponětí, co říká. Pak už si jen pamatuji, když se otočil k publikum a začal „Oh, já mám něco pro vás, Marv Won. Mám něco pro tlustou prdel …. “ Poté, co začal chrlit verš, dav ho začal milovat a šílet. “

Marv Won také popisuje události, které nastaly, když byl na scéně tváří v tvář z hlavním hercem 8 Mile. Říká, že producenti museli vynaložit hodně úsilí s každým aby udrželi morálku jak na place tak i tichost po dotočení filmu.“ Vystřižená scéna se měl objevit v dodatečné montáži pro film.

„Naštěstí,“ říká, „Byl jsem jedním z těch, kdo byl vybrán.“

Marv Won říká, že jsou nyní dobří přátelé a nedávno navštívil Eminema osobně.

Vidím ho dost často. Je to můj člověk. Teď už mezi námi žádné rap battly neprobíhají, ale mluvíme o hudbě jako všeobecně.

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...