Rozhodnutí soudu nepochybilo o nevině Porsche na smrt Paula Walkera

Sdílej

Paul Walker se svojí přítelkýni
Soudní řízení, které proběhlo v pondělí 04.4.2016 rozhodlo, že nebylo k dispozici dostatek důkazů k prokázání, že automobilka Porsche nese vinu za způsobení smrti Paula Walkera a jeho přítele a řidiče Rogera Rodase ve chvíli nárazu. Paulova dcera Meadow stále věří v opak výroku soudu a bude pokračovat v žalobě proti Porsche.

Roger Rodas byl řidič auta Porsche Carrera GT, které havarovalo a následně vzplálo ke konci roku 2013. Po smrti dvou mužů, Kristine Rodas podala žalobu proti automobilce kvůli tomu, že vůz postrádal některé docela zásadní bezpečnostní funkce, které by pasažéry ochránila a manžel spolu Paulem Walkerem by mohli žít.
Porsche Carrera GT
Soudce Dr. Philip Guiterrez byl vrchní předseda v případu a jeho zpráva uvedla, že automobil neselhal před autonehodou a karosérie vozu byla dostatečně vybavena. Soude také řekl, že Kristinino tvrzení, že automobilka měla varovat řidiče o „nestandardním vybavení a ochrany při bočním nárazu“ byla napadnutelná.

Jak již bylo hlášeno Carrera GT byl sporťák, který měl pod kapotou. Je schopen vyvinout rychlost 330 km/h, zrychlení z 0 – 100 km/h zvládne za 3,9 s a z 0 – 200 km/h za 9,9 s.
Rozhodnutí soudu nepochybilo o vině Porsche na smrt Paula Walkera
Každopádně odpočívejte v pokoji Paul Walker a Roger Rodas.

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...