Tak tahle učitelka „znásilnila“ nezletilého žáka na soukromé škole

Sdílej

Sexy učitelka
Patnáctiletý chlapec z Manchesteru, Anglie říká, že byl překvapený když dostal na kolena svou 30 letou asistentku pedagoga. Tito dva údajně měli pohlavní styk nejméně 50 krát v průběhu jejich vztahu. Setkávali se v komunitní škole Abraham Moss za účelem soukromého doučování.
Blonďatá učitelka

Asistentka Caroline Berriman je ta obviněná strana v tomto příběhu. Situace začala nevinně s doučování a pomocí s angličtinou a matematiky, jinak by chlapec propadnul. Berriman kontaktovala dospívajícího chlapce přes Facebook a zeptala se na jeho telefonní číslo. Mladík samozřejmě nevěděl, že to bude mít takové následky a tak neváhal a dal své telefonní číslo Caroline v těchto chvílích se dostáváme do hlavní dějové linky, kde si ti dva začali volat a posílání SMS zprávy mezi sebou poměrně často.

O pět měsíců později do jejich vztahu vstoupil sex. Od té chvíle měli pravidelný nechráněný pohlavní styk nejméně 50 krát. Oba trávili spolu tolik času, že dcera učitelky začala nazývat mladého muže jako „táta“. Mladík řekl malé holčičce: „Já nejsem tvůj táta, jsem přítel tvojí mámy.“
Abrham Moss
Věc vyplavala na hladinu poté, co Berriman řekla svému partnerovi, že je těhotná. Teenager říká, že jeho život se obrátil vzhůru nohama, když tato zpráva přišla k němu. Mladík podstoupil obrovské množství stresu ze zpráv a svěřil se svému staršímu bratrovi, který to na oplátku řekl matce chlapce. Matka dala pokyn svému synovi, okamžitě vztah ukončit nebo zavolá policii. Mladík se pokusil přerušit vztah s Berriman. Žena, po uslyšení špatné zprávy psychicky i fyzicky napadla mladého muže. Mladík byl zasažen několika pěstmi.
Sexy britská učitelka
Věc se ještě zhoršila, po bouřlivé hádce. Caroline dokonce lhala o dospívajícím mladíkovi, řekla, že jí půjčil 20.000 liber od svých rodičů, aby mohli spolu utéct. Na chlapce už toto bylo moc a kontaktoval úřady.

Caroline Berriman byla suspendována ze své pedagogické činnosti a již proběhl soud. Dokonce i poté, co připustila sex s nezletilou osobou, obdržela pouze 250 hodin veřejně prospěšných prací a dvouletý podmíněný trest.

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...