Utajení mimozemšťané na zemi. Lovci UFO zvyšují poplach.

Sdílej

Nedávné vícenásobné zprávy o záhadných zářící bodech klesajících k zemi v místech po celých Spojených státech způsobily badatelům UFO poplach , že tajná invaze Země nepřátelských mimozemských ras by mohl být v plném proudu.
Tyto pověsti zesílily poté, co Mutual UFO Network ( MUFON ), organizace U.S. vypustila zprávy a dokumenty o pozorování UFO, znepokojivě podobné zprávy z celé USA, ve kterém svědci sledovali a filmovali svítící nebo blikající koule vznášející se na nebi, které vypouštěli další svítící kouli, která padá na zem.
Příslušníci UFO komunity tvrdí , že nápadně podobné zprávy od nepříbuzných svědků z celé země poskytnout přesvědčivé důkazy o tom, že cizí útočníci, tajně budují své tajné základny po celé zemi v očekávání na případný den D.
Otevřené Minds-TV , oznamovacı webové stránky UFO souvisí s MUFON, v poslední době hlášeny incident, ve kterém byl pozorován stealth koule UFO shození „přistání pod“ Pod nad Boise, Idaho (viz video níže).
Tento incident byl zaznamenán nejméně třemi nepříbuznými svědky, jejichž identické a vzájemně potvrzující účty prokazují pravost v pozorování, podle badatelů UFO.
V prvním ze tří nezávislých hlášeních jako Case 52934 v databázi zpravodajského MUFON, kde svědek jel domů se svou ženou 24. prosince 2013, vzhlédl k obloze a spatřil zářící červenou tečku na obloze. Upozornil svou ženu, jasně viditelným červeným a zářící objektem na obloze, a ona navrhla, aby zastavili a pozorovali tento neidentifikovatelný objekt.

 

Lovci UFO zvyšují poplach

„Já to spatřil na první pohled, protože jsem si vždycky všímal podivných světel,“ uvedl svědek. „Zeptal jsem se své ženy, co si myslí a ona doporučila, že bychom měli zastavit. – Tak jsem to udělal“
UFO se vznášelo na noční obloze, a poté, co pozoroval po dobu několika minut se svědek rozhodl spěchat domů a přinést svou videokameru. Podařilo se mu zachytit stejnou zářící kouli, která byla vypuštěna větší koulí, jako modul, který spadl na zem.
„Mám doma, běžel dovnitř, popadl svůj fotoaparát a přiblížil ho do zorného pole právě včas, aby viděl spadnout další kouli, ale tahle blikala.“
Podle svědka, zpočátku jen přistání, klesala pomalu z větší zářící koule, pak to vypadalo, že roste krátce před tím, dosáhla pevné země.
Po vypuštění spadla na zem, svědek zaměřil svou kameru na počáteční vznášející se UFO a sledoval, jak jeho světlo vybledne a záhadné zmizí.
Druhý svědek potvrdily pozorování ve výpovědi podané pod číslem 52930 v databázi vykazování MUFON.
Svědek uvedl, že zatímco venku kouřil, 24. prosince 2013, asi v 9:15 hodin, uviděl červeně zářící objekt vznášející se na obloze. Poté, co se vznášel asi tři minuty, začal se pohybovat na východ a pak se zastavil a spustil další červený objekt o polovinu menší své velikosti přímo k zemi.

Utajení mimozemšťané na zemi. Lovci UFO zvyšují poplach.

Utajení mimozemšťané na zemi. Lovci UFO zvyšují poplach. (Pixabay)

Poté, co upustil menší kouli, ta větší zmizela.
„To mě opravdu vyděsilo,“ uvedl svědek. „Dívám se na oblohu velice často a nikdy jsem nic takového neviděl.“
Třetí svědek, ve výpovědi podané jako Case 52942 v archivech MUFON, uvedl pozorování UFO asi v 09:15 hodin na Štědrý den roku 2013 s celou svou rodinou. Ten také uvedl, že „přistání koule“ se zdálo být velice rychlé..
Po svržení sekundární objekt, primární objekt zmizel.
Inquisitr hlášení z minulého týdne, ve zprávě podané jako Case 53762 , svědek tvrdil, že asi v sedm hodin 26. ledna 2016, byl svědkem koule UFO s jasně oranžovo-červenou září svrženo další kouli, která se vznášela k zemi (viz video níže ).
Podle svědka po přistání koule spadla na zem, primární koule zmizela, která směřovala na východ.
Svědek řekl: „Objekt se na chvilku zastavil, několikrát se pohnul a pak něco vyhodil. Byl to zářící výtok z dolní části primárního objektu. Objekt pak ztratil jas a intenzitu a pak pomalu odešel. “

Inquisitr také uvedl, že výzkumníci UFO se domnívají, že koule Spokane bylo „pravděpodobně cizí plavidlo konstruováno s odnímatelnou části, která může být vypuštěna z hlavního motoru UFO jako ‚přistávací lusk“ nebo vyhozené při nouzovém stavu jako“únikový modul / kapsle.'“
Podle nadšenců UFO, kde svědek natočil pád přistávací modulu obsahující astronauti nebo bezpilotní sondy, klesající robotický průzkumník je srovnatelný s robotickým Mars Exploration Rover NASA.
Badatelé UFO také poukázal na skutečnost, že svědek v incidentu Spokane prohlašoval, že nebylo to poprvé, co on a jeho rodina byli svědky záhadné světlé koule UFO, která klesá s další koulí na zem.
Řekl, že on a jeho rodina byli svědky incidentu už v předchozím měsíci.

Téměř totožné pozorování bylo také hlášeno v Kalifornii v lednu 2015.  Svědky byla zpozorována a natáčena záhadná zářící koule klesající dolu s jinou koulí.
MUFON vyšetřovatelé pod vedením Karla Stansburge stanovili, po důkladném vyšetření incidentu, ve městě Boise, že koule byla spatřena na území Camel Back na okraji města Boise.
„Kontaktoval jsem je leteckou základnu Mountain Home,“ Stansburge uvedl ve své zprávě, „a oni tvrdí, že tam nebyly žádné lety nebo cvičení, v tu noc žádná letadla nebyli vůbec venku. Také jsem volal do Boise Gowen Air National Guard a také neměli žádné cvičení nebo letadla venku. Obdobné hovory byly provedeny na policejní oddělení či kanceláře šerifa. „
Členové on-line UFO komunity tvrdili, po celá léta, že mimozemšťané žijí tajně mezi námi. Názory byly podpořeny vysoce postavených vojenských a vládních úředníků a také politiků.
Paul Hellyer, bývalý kanadský ministr obrany, před několika lety tvrdil , že světoví vůdci jsou si vědomi tajné invaze od mimozemských narušitelů žijících mezi námi.
Hellyer tvrdí, že cizinci ze vzdálených planetárních soustav navštěvují Zemi po tisíce let, a že v poslední době začali výsadbu špiony a špionských buněk mezi námi.

Jaký je váš názor? Opravdu nám hrozí nebezpečí?

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...